Systematic a.s.

Webové stránky

Systematic a.s.

Systematic a.s.

Společnost SysteMatic, a.s. je ryze česká společnost nabízející komplexní řešení v oblastech správy, uložení, třídění a zpracování dokumentů. Webdesign jejich webových stránek je střízlivý, elegantní a nenásilně vypráví návštěvníkovi o životě dokumentu. Od početí, přes sepsání, k uložení a nakonec až k výsledné skartaci. Dokonalý koloběh života. Dokumentu.

"Společnost KAVVA nám zajišťuje kompletní e-business zázemí pro provoz naší aplikace E-archiv a tak pro mne bylo logickým krokem požádat o zpracování nové tváře naší akciové společnosti. Příjemně mne překvapilo s jakou profesionalitou a analytickým rozvržením se zhostili této pro nás jinak obtížné úlohy a společně se nám podařilo vytvořit prezentaci, která přispívá k našemu celkovému úspěchu a spokojenosti našich klientů s námi jako celkem."

URL odkaz

http://www.systematic.cz

Typ služeb

Čistý design a hybridní technologie (Flash, javascript a textová část) příjemným způsobem servírují obsah. Na tomto webu jsme nepoužili žádné ilustrativní fotografie, pouze jednoduchou a čistou grafickou formu.

Kategorie referenceZpět na reference
Copyright © 2015 Kavva.com